Ref: SIGN116305
Signature | Brand Logo
Special offer - available at a new lower price for a limited time
PayPal Credit
Find out more
PayPal Credit
In Stock
Usually delivered within 2 working days
Free Delivery Available
Delivery postcode restrictions apply
Check
Product Features
  • Create a stylish space in your shower enclosure for those lotions and potions
  • Silicone installation
  • Rotatable - can be placed into the wall vertically or horizontally
  • Comes in matt black finish
  • Manufactured from high quality stainless steel
  • Supplied with 5 year guarantee from manufacturer
Accessory Type Bathroom Niche
Accessory Height 610mm
Accessory Width 305mm
Accessory Depth 102mm
Colour Matt Black
Style Modern
Market Domestic
Material Stainless Steel
Brand Signature
Collection Modern
Manufacturer Part Number(s) SIGN116305
Write a review
Recently Viewed Products
Products from your recent browsing history
RAK Ceiling Mounted Shower Arm 300mm Length - Brushed Gold | Product Image
PRICE DROP
Signature Shower Niche 610mm H x 305mm W - Matt Black | Product Image
Related Categories
Find similar products by visiting these categories
Product Lines
Choose from more than 30,000 products
Free Delivery
We deliver all orders FREE to 98% of UK mainland locations